Akumulatory Poznań Dąbrowskiego

Kontakt
Godziny otwarcia ---
Asortyment Akumulatory samochodowe , motocyklowe głębokiego rozładowania , do Łodzi Kampera , żelowe - AGM 4x4 - Offroad , Optima , do maszyn czyszczących-sprzątających , do podnośników koszowych, platformowych , do alarmów - UPS - kas fiskalnych - zabawek , do kosiarek-traktorków ogrodowych , ciężarowe , Akumulator rolniczy, do zabytków , Prostowniki , Ładowarki automatyczne , Przewody rozruchowe , Urządzenia rozruchowe , Testery akumulatorów , Akcesoria , Przetwornice / Inwentery , Zasilacze komputerowe UPS ,
Dodatkowe usługi Darmowy montaż, Sprawdzenie instalacji, Pogotowie akumulatorowe, Regeneracja akumulatorów, Regeneracja i naprawa akumulatorów, Ładowanie akumulatorów
Facebook ---
Sprawdź opinie na Google Maps ---
Kup online ---
www ---
Dodane 2021-05-21 12:08:17

Opis

Uruchom.com to sieć profesjonalnych sklepów z akumulatorami, w których doświadczona obsługa doradzi akumulator idealny do Państwa potrzeb i kieszeni. Zapraszamy na darmowy test akumulatora do naszego sklepu aku-poznan.pl. Akumulatorami zajmujemy się z pasją od 14 lat, w naszej ofercie dostępne są produkty największych producentów akumulatorów i prostowników, zarówno z Polski, Europy jak i całego świata. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w Warszawie, Krakowie, Opolu i od tej chwili również w Poznaniu. Mamy nadzieje, że nasz profesjonalizm i uczciwe podejście do Klienta, zostanie docenione przez Poznaniaków ? 

Nasza oferta jest skierowana zarówno Klientów detalicznych jak i instytucjonalnych.

Duża elastyczność w zakresie cen pozwala nam dopasować się do każdego Klienta. Obsługujemy floty pojazdów, serwisy samochodowe i motocyklowe, zakłady wojskowe, instytucje rządowe, serwisy sprzętu budowlanego.

 

Lokalizacja

Poznań, Wielkopolskie
ul. Dąbrowskiego 185
Współrzędne geograficzne: (52.39040640462454, 16.895708038281256)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 117
Wyświetlony: 7247
Wygasa: 2029-05-28 12:04:00
W kategoriach: Sklepy z akumulatorami

Dobierz akumulator min

Kupno akumulatora może i specjaliście w tej dziedzinie przysporzyć wielu problemów. Ilość marek produkujących akumulatory potrafi szokować. Wiadomo, że ile osób, tyle opinii. Jeżeli chcesz poznać rzetelne, sprawdzone informacje oraz poznać zdanie fachowców w dziedzinie akumulatorów jesteś we właściwym miejscu! Na portalu oprócz tego, jaki akumulator czy prostownik będzie dla nas najlepszy dowiemy się, które sklepy są najbardziej profesjonalne i zawsze służą fachową poradą. Jesteśmy tu po to by kupno nowego akumulatora i prostownika było proste i możliwe w najkorzystniejszej na rynku cenie.

jaki akumulator

Kontakt z Redakcją

Email.: info(at)akustrefa.pl

Tel.: +48 690 940 134

NIP PL6652807743